بنر-صفحه-درباره-ما

درباره ما

about about

حریر بافت امیر

 

گروه صنعتی حریر بافت امیر در سال 1396 با انگیزه اجرای پروژه‌هاي تحقیقاتی کاربردی و ساخت محصولات نوین در صنعت نساجی و به منظور توسعه سبد کالای محصولات نساجی و ساخت محصولاتی با استانداردهای جهانی با همکاری متخصصین مجرب در زمینه علوم و تکنولوژی نساجی، مهندسی صنایع و بازرگانی فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت هم‌اکنون با دارا بودن خطوط تولید پیشرفته و آزمایشگاه‌های مجهز و بر اساس استاندارد اکوتکس اروپا (استاندارد 100)، گوست روسیه و iso9001 به عنوان یک شرکت دانش بنیان مشغول به فعالیت بوده است در حال حاضر حریر بافت امیر بعنوان یکی از تولیدکنندگان و تامین کنندگان منسوجات نبافته مطرح در منطقه می‌باشد. چشم انداز اصلی گروه صنعتی حریر بافت امیر در جهت بزرگ‌تر و خوش نام تر شدن این تولیدی در بازارهای بین المللی می باشد.

موفقیت ها

با توجه به استقبال بازار محصولات از تولیدات این شرکت بابت کیفیت مطلوب آن، این شرکت در سال ۱۳۹۹ طرح توسعه خود شامل نصب ماشین‌آلات و تجهیزات آلمانی به ظرفیت ۳ برابر خطوط موجود و تولید پارچه اسپان باند چهار لایه (SMMS) را در شهرک صنعتی ایوانکی به مرحله اجرایی و بهره برداری رسانید و در حال حاضر با تولید مرغوب با تایید استانداردهای CE و OEKO-TEX اروپا، در خدمت مشتریان محترم و بازار محصولات سلامت و صنعت ایران می‌باشد. همچنین شرکت حریر بافت با راه اندازی خط تولید ملت بلون یکی از برترین تولید کنندگان ملت بلون در ایران می‌باشد.

این گروه صنعتی فعالیت های خود را بر جلب رضایت مشتری متمرکز و مزیت پایدار خود را نوآوری مستمر و تولید محصولاتی منطبق با استانداردهای روز دنیا می داند.

successes successes

شروع گفتگو

سلام ! روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید و چت کنید.
avatar

واحد فروش داخلی

سوال در خصوص فروش داخلی

avatar

واحد فروش خارجی

سوال در خصوص فروش خارجی

avatar

پیشنهادات و انتقادات

پیشنهادات و انتقالات خود را با ما در ارتباط بگذارید